Warsztaty na Gdynia Design Days

RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW „PROJEKTOWANIE OD KUCHNI”
Jesteś młodym projektantem? Studjujesz Design? Chciałbyś nawiązać kontakt z producentami? Takie możliwości dają warsztaty „Projektowanie od kuchni”. Poprowadzą je projektanci z trzech renomowanych firm: Satel Sp. z o.o., Terma Technologie Sp. z .o.o. oraz Trefl SA („Projektowanie od kuchni”).

Warsztaty z firmą SATEL
Fascynuje Cię wzornictwo urządzeń elektronicznych? Chciałbyś projektować dla przemysłu? Zobacz, jak projektuje się interkom i spróbuj sam swoich sił pod okiem projektanta firmy Satel. Szymon Wanatowicz poprowadzi także wykłady i przedstawi case study wdrożonego produktu.
Satel sp. z o.o. jest krajowym liderem w produkcji urządzeń do systemów alarmowych. Firma posiada m.in. własny dział projektowy (hardware i software), oraz działy zajmujące się projektowaniem i produkcją detali z tworzyw sztucznych.
Termin: 7 – 8 lipca

Warsztaty z firmą TERMA
Pasjonuje Cię architektura wnętrz i design? Zobacz jak tworzy się grzejnik łazienkowy do współczesnego salonu łazienkowego. Posłuchaj wykładu i stwórz własną koncepcję. Zajęcia i wykłady poprowadzi związany z firmą Terma Technologie projektant Jacek Ryń.
Terma Technologie to uznany i wielokrotnie nagradzany producent grzejników. Firma posiada nowoczesną linię produkcyjną. Terma Technologie od wielu lat kładzie nacisk na wysoką jakość wzornictwa współpracując z projektantami i organizując konkursy dla designerów.
Termin: 10 – 11 lipca

Warsztaty z firmą TREFL
Lubisz pracować z papierem? Pasjonuje Cię grafika ilustracyjna i tworzenie obiektów trójwymiarowych z tektury? Czujesz projektowanie dla dzieci? Spotkaj się z firmą Trefl. Prześledź proces produkcyjny, specyfikę technologiczną.
Samodzielnie zaprojektuj kartonową zabawkę. Zajęcia i wykłady dotyczące wdrażania projektów do produkcji poprowadzi Karolina Kędzierska – Specjalista działu Badań i Rozwoju w firmie Trefl.
Trefl SA to jeden z liderów na polskim rynku zabawek, producent gier planszowych, kart do gry oraz jeden z największych producentów puzzli w Europie. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym gwarantującym najwyższą jakość specjalistycznych wyrobów z tektury.
Termin: 13 – 14 lipca

UWAGA: Zgłoszenia wraz z załączonym portfolio możecie przesyłać na adres: warsztaty@pocoto.eu

Więcej o warsztatach możecie przeczytać na: http://pocoto.eu/projekty/zapisy-na-warsztaty/